Черпіцький Олександр
Гриценко: незаконну діяльність Черпіцького прикриває особисто Президент

14 жовтня. Київ. Питання чому дотепер не звільнений з посади заступник міністра оборони Олександр Черпіцький, треба задати президенту Януковичу.

Про це під час спілкування з журналістами на Тернопільщині сказав голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба нардепа.

Він нагадав, що Черпіцький через попередні проблеми з законом вже протягом півроку не може отримати від СБУ допуску до державної таємниці, хоча цього вимагає його посада.

«В цій ситуації для мене абсолютно очевидно, що Черпіцького прикриває особисто Янукович, – заявив Гриценко. – Президент несе персональну відповідальність за порушення закону».

Гриценко повідомив журналістів, що на останньому пленарному тижні роботи парламенту він особисто передав в руки Януковича письмове звернення Комітету з питань нацбезпеки та оборони ВР, в якому члени Комітету вимагають негайно звільнити Черпіцького з посади заступника міністра оборони.

«Це не та ситуація, де президент не знає про порушення закону», – пояснив Гриценко.

Відповідаючи на питання, чому не приймається рішення про звільнення Черпіцького, Гриценко припустив, що «тут є чиїсь дуже високі інтереси – політичні, економічні, які завгодно».

Наприкінці він зазначив, що президент, як гарант дотримання закону, мав би невідкладно прийняти рішення про звільнення Черпіцького. Для цього, підкреслив Гриценко, він має більше ніж достатньо повноважень.