Черпіцький Олександр
Гриценко: незаконну діяльність Черпіцького прикриває особисто Президент

14 жовтня. Київ. Питання чому дотепер не звільнений з посади заступник міністра оборони Олександр Черпіцький, треба задати президенту Януковичу.

Про це під час спілкування з журналістами на Тернопільщині сказав голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба нардепа.

Він нагадав, що Черпіцький через попередні проблеми з законом вже протягом півроку не може отримати від СБУ допуску до державної таємниці, хоча цього вимагає його посада.

«В цій ситуації для мене абсолютно очевидно, що Черпіцького прикриває особисто Янукович, – заявив Гриценко. – Президент несе персональну відповідальність за порушення закону».

Гриценко повідомив журналістів, що на останньому пленарному тижні роботи парламенту він особисто передав в руки Януковича письмове звернення Комітету з питань нацбезпеки та оборони ВР, в якому члени Комітету вимагають негайно звільнити Черпіцького з посади заступника міністра оборони.

«Це не та ситуація, де президент не знає про порушення закону», – пояснив Гриценко.

Відповідаючи на питання, чому не приймається рішення про звільнення Черпіцького, Гриценко припустив, що «тут є чиїсь дуже високі інтереси – політичні, економічні, які завгодно».

Наприкінці він зазначив, що президент, як гарант дотримання закону, мав би невідкладно прийняти рішення про звільнення Черпіцького. Для цього, підкреслив Гриценко, він має більше ніж достатньо повноважень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.