Віктор Янукович
Янукович взагалі не бачить тиску на пресу

Президент пропонує говорити йому про конкретні випадки, на які будуть конкретні відповіді.

Про це він заявив у інтерв’ю 5 каналу.

“Я дуже багато буваю в регіонах України, зустрічаюся з громадянами. Я не чув таких питань від людей, щоб вони казали, що іде будь який тиск на засоби масової інформації. До речі ці листи, які до мене надходили, чи авторів я не зміг знайти, чи якщо ми знаходили, це були заангажовані люди”, – розповідає Янукович.

“Я завжди казав і кажу, якщо є конкретні питання, будуть і конкретні відповіді. Я сьогодні не знаю, ні в апараті президента, ні в кабінеті міністрів людей, які б займалися цією справою – тиснули на журналістів, чи на телевізійні, друковані засоби масової інформації. Я не знаю. Покажіть мені будь ласка хоча б одну людину, яка це робить. Ви побачите мою реакцію.  Якщо така людина є на державній службі – вона не буде працювати. Я вам скажу: ніхто не ставить таке завдання. Я на 100% в цьому впевнений”, – відзначив Президент України.

За його словами влада вже звикла до критики і ставиться до неї спокійно. Але якщо є справжні, реальні випадки, то готові відреагувати.

“Ми вже звикли до критики. До неї відносимося спокійно, але якщо вона об’єктивна і проблема будь яка існує, ми завжди на неї реагуємо, зокрема і на тиск на засоби масової інформації”, – зауважив президент.

“Не бачу я сьогодні цієї проблеми”, – додав Віктор Янукович.

Нагадаємо, що згідно з опитуваннями проведеними Міжнародним фондом виборчих систем, більшість українців упевнені, що в країні має місце обмеження свободи ЗМІ. При цьому 63% вважають, що такі заходи не можуть бути виправдані в якості засобу для забезпечення порядку в країні. 63% дотримуються такої ж думки щодо обмеження громадянських прав.

Опитування показує, що більшість українців стурбовані деякими поворотами щодо прав і свобод громадян в останній час: 36% стурбовані, а 16% гостро стривожені ними і вважають, що українці повинні бути готові вживати заходів на знак протесту проти такої політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.