Анатолій Гриценко
Гриценко перелічив не виконані обіцянки гаранта

28 жовтня. Сьогодні 46 мільйонів українців страждають від обману влади. У цьому переконаний голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Перебуваючи у Львові, народний депутат відмітив, що був би радий аби у Януковича хоча б щось вийшло зробити на користь України та її громадян. Однак поки що ніякого «покращення життя вже сьогодні», нічого крім обману і невиконаних обіцянок люди не помічають, повідомляє прес-служба нардепа “Громадянської позиції”.

«Ми пам’ятаємо, коли у парламенті були бійки, літали яйця та димові шашки під час ратифікації «харківських угод». Тоді Янукович сказав на всю країну, що це дозволить нам не підвищувати ціни на газ для населення. Пройшло всього три місяці, тарифи зросли вполовину. І влада каже, що підвищить їх ще на 50%. Тобто сказано одне, а зроблено зовсім інше», – зазначив Гриценко.

Серед невиконаних обіцянок влади, за словами голови «Громадянської позиції», і надання статусу державного службовця вчителям та медикам, п’ять років податкових канікул для малого бізнесу, контрактна армія з 1 січня, прийняття нормального податкового кодексу, автоматичне повернення ПДВ з 1 серпня, безкоштовне харчування контрактників в армії з 1 липня, підвищення окладів офіцерам Збройних Сил до рівня держслужбовця з 1 жовтня.

«Це далеко не повний перелік прикладів, – відмітив Гриценко, – Проте влада робить багато з того, чого не обіцяла і на що не отримувала дозволу від народу. Наприклад, планує підвищити пенсійний вік для жінок на п’ять років, проголосувати Закон «Про мови», прийняти Податковий кодекс, що знищить малий і середній бізнес тощо. Такий обман збурює людей і йому треба покласти край», – наголосив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.