Янукович літатиме на Банкову

Президент Віктор Янукович найближчим часом відмовиться від поїздок на автомобілі – глава держави використовуватиме авіатранспорт, щоб дістатися на Банкову – про це він повідомив у розмові з “Бі-Бі-Сі”.

На зауваження, що проблеми доріг і транспорту роками не вирішуються, а ремонтуються лише певні дороги, якими їздять перші посадові особи, Янукович відреагував: “Я здивований вашим запитанням. Якими дорогами їздять перші особи? Візьміть довідку…”.

“Я знаю, що люди кажуть. Я і сам про це кажу! Ви візьміть довідку, скільки було побудовано і відремонтовано доріг у минулому році і скільки у нинішньому. Мене це не гріє”, – сказав президент

“Але я вам кажу – цього року це як мінімум удвічі більше, ніж минулого. Безумовно, від магістральних автошляхів треба йти до другорядних доріг, треба наводити порядок на сільських дорогах, у маленьких містах”, – зазначив Янукович.

“Я вам кажу, що з року в рік буде збільшення обсягів будівництва доріг, ремонту доріг і якості доріг. Це питання поставлено жорстко і я за це відповідаю”, – заявив глава держави.

При цьому “Бі-Бі-Сі” зазначає: “Після завершення інтерв’ю президент сказав, що ближчим часом він відмовиться від поїздок на автомобілі – не їздитиме додому у резиденцію “Межигір’я”, а використовуватиме авіаційний транспорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.