Зміна часу немає негативного впливу на стан людей

31 жовтня. Росія. Сезонні переходи на літній і зимовий час не мають негативного впливу на здоров’я людини, вважає головний науковий співробітник інституту медико-біологічних проблем РАН Світлана Степанова.

“Ніяких страхітливих даних про збільшення кількості інфарктів, звернень в поліклініку, збільшення суїцидальних наслідків у період переходу на літній або зимовий час у спеціальній літературі не існує”, – сказала Степанова.

При цьому вона зазначила, що іноді подібні повідомлення все ж потрапляють у пресу і формують негативне ставлення людей до сезонних змін часу.

“Негативна інформація іноді потрапляє в пресу і впливає на людей, які не є фахівцями і не можуть критично оцінити цю інформацію, підхоплюють повідомлення, тим самим формують негативне ставлення”, – сказала науковець.

На думку фахівця, перехід на літній і зимовий час наближає людину до природи. “Влітку світає раніше, відповідно ми встаємо раніше. Взимку, відповідно, світає пізніше, відповідно ми і встаємо пізніше”, – пояснила вона.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.