аварія, ДТП, Марганець
МВС розглядає всі версії страшної аварії

Міністерство внутрішніх справ України розглядає абсолютно всі версії автокатастрофи  Дніпропетровської області, в тому числі навіть можливу причетність водія до деструктивних сект.


«Розглядаються абсолютно всі версії. Домінуюча версія — порушення правил дорожнього руху саме водієм автобуса, але розглядаються всі версії, навіть неймовірні, аж до причетності водія до деструктивних сект», — сказав у четвер, 14 жовтня, на брифінгу в Києві начальник департаменту зв’язків із громадськістю МВС Дмитро Андрєєв.

Начальник департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий повідомив у свою чергу, що експертиза встановила, що технічний стан автобуса, в якому при автокатастрофі загинуло 44 людини, був задовільний.

«Проведена технічна експертиза автобуса, вірніше, того, що від нього залишилося. Встановлено, що технічний стан автобуса був задовільний (до моменту зіткнення з локомотивом)», — сказав він.

Лозовий також повідомив, що встановлено, що у момент зіткнення обидва транспортні засоби — і локомотив, і автобус — рухалися.

Начальник ДАІ зазначив, що кримінальну справу за фактом ДТП (ст.286 ч. 3 КК) взято до провадження головного слідчого управління ГУ МВС України.

За його словами, окрім технічної експертизи автобуса, призначено більше 40 експертиз. Також необхідно допитати свідків, учасників ДТП, розслідувати кримінальну справу у найкоротші терміни, підкреслив Лозовий.

У свою чергу Андрєєв повідомив, що на сьогоднішній день встановлено 3 свідка й опитано понад 30 осіб.

Джерело Зеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.