Новий месенджер Yahoo підтримуватиме відеодвізки

Компанія Yahoo! у вівторок, 12 жовтня, представила нову версію сервісу з обміну миттєвими повідомленнями Messenger для iPhone. Оновлена версія вже доступна в офіційному магазині Apple iTunes.

До числа нових функцій месенджера Yahoo! увійшла підтримка відеодзвінків. При цьому за допомогою програми можна буде здійснювати відеодзвінки користувачам комп’ютерів і власникам смартфонів на платформах Android і iOS. Для цього інші користувачі також мають користуватися клієнтом Yahoo! Messenger.

Передавання відеосигналу буде здійснюватися як у мережах зв’язку третього покоління, так і при підключенні смартфона до бездротової мережі Wi-Fi. Відзначимо, що програма Apple FaceTime, яка також забезпечує можливість здійснення відеодзвінків, поки що працює тільки в мережах Wi-Fi і тільки між пристроями Apple.

Відзначається, що крім iPhone, новий Messenger також можна встановити на плеєри iPod touch і планшети iPad. При цьому відеодзвінки будуть працювати тільки на смартфонах iPhone 4 і плеєрах iPod touch останнього покоління, оснащених веб-камерою на лицьовій панелі.

Нова версія Yahoo! Messenger підтримує роботу в режимі багатозадачності. Таким чином, месенджер буде працювати і у фоновому режимі при читанні СМС або здійсненні дзвінків. Також за допомогою цієї програми користувачі зможуть здійснювати голосові дзвінки іншим абонентам Messenger.

У деяких країнах, зокрема у США, Франції і Німеччині, з допомогою месенджера також можна буде здійснювати вихідні дзвінки на телефонні номери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.