x-factor запрацює онлайн

20 жовтня. Київ. Телеканал СТБ пропонує тим, хто не зміг пройти кастинг вокального талант-шоу “Х-фактор” взяти участь у “Х-фактор Онлайн”. Це інтерактивний вокальний онлайн-конкурс, де кожен, хто досяг 14 років, може поборотися за шанс виступити на сцені шоу з фіналістами передачі.

Для участі необхідно зайти на сайт, пройти на ньому реєстрацію за допомогою свого облікового запису в одній із соціальних мереж: ВКонтакте, Facebook. Потім записати за допомогою веб-камери і мікрофону (підходить і вбудований) на сайті будь-яку пісню, за винятком речитативу, довжиною в 30 секунд. Відео одразу ж буде автоматично оцінене системою Skore – єдиною в світі, здатною оцінити техніку співу незалежно від виконуваного твору і без акомпанементу, за такими параметрами як: вокал і експресія (від 1 до 10 балів), що формують загальну оцінку записаного відео.

Усі, хто візьме участь у конкурсі “Х-фактор Онлайн”, діляться на три вікові групи, у кожній з яких визначається переможець: дівчата 14-25 років, хлопці 14-25 років, чоловіки і жінки з 25 років. Рейтинг учасника формується з трьох показників: оцінка системи Skore, голоси інших користувачів та розмір фан-клубу.

Приз для переможця тижня – участь у прямому ефірі проекту щосуботи, починаючи з 30 жовтня. Приз для переможця проекту – участь у фінальному гала-концерті “Х-фактор”, який відбудеться 8 січня.

Інтерактивний конкурс стартував 11 жовтня в бета-версії. Зараз на сайті є можливість завантажувати відео, а починаючи з 30-го жовтня, буде доступна повна версія.

Зазначимо, що проект «Х-фактор Онлайн» створений у партнерстві з компанією WantMore.

Comments

  1. клёво.хіба що я нерозумію як відео треба добавити???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.