webmoney

16 жовтня. США. За допомогою сервісу WM Card користувачі платіжної системи WebMoney зможуть замовити собі пластикові та віртуальні картки для розрахунків в офлайні і в Інтернеті.

Сервіс WM Card запропонував тим, хто має гаманці в платіжній системі WebMoney, замовити собі платіжну карту, повідомляє Roem.ru.

Таку карту користувач зможе поповнювати зі свого електронного гаманця в WebMoney. При поповненні карти через сайт стягується комісія від 1,3% до 1,8% залежно від терміну зарахування коштів.

Можливо замовити платіжні карти двох типів – пластикові для оплати товарів і послуг в офлайні (Maestro і MasterCard Standard) і віртуальні для розрахунків в Інтернеті (MasterCard Unembossed Virtual).

Карти випускає ЗАТ НКО «Мережева Розрахункова палата», яка є учасників міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Слід враховувати, що при знятті готівки з такої карти більшість російських банкоматів будуть стягувати комісію в розмірі 1,5%, але не менш $ 3.

Карти можна замовити через сайт WM Card. Для отримання картки необхідно прийти в один з офісів «Мережевий Розрахункової Палати», які знаходяться в Москві і в Казані.

Компанія Zenner надає такі послуги, як установка лічильників води. Також ви можете замовити проектування вузлів обліку та перевірку водяних лічильників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.