комп'ютерні ігри
Серед критерії відбору - насильство та дискримінаційні ноти

Washington Post опублікувала 15 найобразливіших комп’ютерних ігор в історії людства.

“Modern Warfare 2”, яку автор вважає в цілому цілком респектабельною грою, опинилася в переліку через місію “Ні слова російською”. “Хочете пограти в терориста і постріляти по мирних громадянах, які голосно верещать? Автоматично програти, якщо спробуєш перешкодити своїм дружкам-терористам? Автоматично програти в будь-якому випадку? Образливо не насильство, а безглуздий геймплей в цій місії”, – пише автор.

У Bonetown – грі, де геймерам обіцяють можливість потрахатися, – потрібно перемогти манірного святенника з допомогою Ісуса і Рона Джеремі, а також куркулів, алкоголю, наркотиків і свого лібідо. Нещодавно в цій серії вийшла міні-гра “Адюльтер-турне Тайгера Вудса-2010” (Tiger Woods Affair Tour 2010).

Виключно у Японії поширюється гра Rapelay, де чоловік вистежує і гвалтує матір і її двох дочок. “Ні, це не для сміху, це вкрай детальний симулятор з ухилом в фетишизм, що запрошує вас примусити до сексу до трьох жінок одночасно”, – зауважує автор.


Custer’s Revenge
– “Помста генерала Кастера” (він програв індіанцям битву при Літтл-Бігхорне і загинув у бою) – передбачає стрибок по прерії під обстрілом і приз – можливість згвалтувати індіанську дівчину.
V-Tech Rampage заснована на реальних подіях: студент Вірджинського технологічного університету відкрив стрілянину і вбив 32 людини. “Чи можна в комп’ютерних іграх зачіпати тему національних трагедій і складних соціальних проблем? Безумовно. Чи намагається це зробити V-Tech Rampage? Ні”, – пише автор.

Схожа по темі гра – Super Columbine Massacre RPG! за мотивами бійні в школі Колумбайн.

Resistance: Ethnic Cleansing – грубо зроблений шутер про неонацистів для неонацистів, де геймеру заявляють: “Від тебе залежить існування білої раси”.

Battle Raper
– збочений варіант бійцівської ігри, де потрібно не бити супротивника, а зривати одяг з пишно складених жінок, щоб у підсумку силою змусити їх себе догоджати.

“JFK Reloaded”
– симулятор вбивства Кеннеді, геймер грає за Лі Харві Освальда.

Operation Pedopriest
– очевидна сатира. У розпорядженні геймера батальйони євнухів, щоб залякувати жертв і свідків сексуальних злочинів, завдання – захищати хтивих священиків від поліції і журналістів.

The Torture Game 2
дозволяє катувати і прикінчити людиноподібну ганчір’яну ляльку. “Можна сперечатися, гра чи це, так як перемога чи програш не передбачені, та й майстерності ніякої не потрібно”, – пише автор.

Muslim Massacre: The Game of Modern Religious Genocide дозволяє, згідно анотації, “управляти американським героєм і знищувати мусульманську расу (!) За допомогою арсеналу самої смертоносної зброї в світі”.

Manhunt 2
дає можливість геймеру страчувати людей підручними засобами – наприклад, розбивати голови сидіннями від унітазу. Але найбільше, на думку автора огляду, в ній дратує не насильство, а халтурне виконання.

Virtual Jihadi
стоїть окремо: її мета – привернути увагу до проблем іракців в умовах нинішньої війни. Автор, іракець Вафа Білал, викладач чиказької Школи мистецтв, зламав гру ісламістів “Погоня за Бушем” і вставив у неї себе в ролі терориста-смертника.

Raid Gaza!
пропонує зносити будинки в секторі Газа, граючи за Ізраїль. Гра “претендує на роль антиізраїльською сатири під маскою стандартної стрілялки”, зауважує автор.

Джерело inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.