гірники
Врятовані гірники розпочнуть нове життя

З шахти в Чилі піднято на поверхню вже четвертий шахтар. Як повідомляє ВВС, це 23-річний Карлос Мамані – громадянин Болівії.

Раніше Мамані заявляв, що ніколи більше не буде працювати в шахті через аварію, що відбулася. Президент Болівії Ево Моралес вже пообіцяв шахтарю і його сім’ї надати земельну ділянку, щоб вони почали нове життя.

Як повідомлялося, першим врятованим став 31-річний батько двох дітей Флоренція Авалос. Вважають, що він перебуває в кращому психічному та фізичному стані, ніж інші.

Авалос привернув до себе і своїх товаришів увагу всього світу: саме він зазвичай знімав під землею кадри, які розходилися потім по телеканалах і Інтернету. Тому його самого бачили дуже рідко.

Молодший брат Флоренсіо, Ренан, теж перебуває на 622-метровій глибині, але він у списку лише 25-й.

Батько Флоренсіо і Ренана Авалос заявив: «Як батько я б не дозволив їм більше ніколи працювати в шахті, але вирішувати-то все одно вони будуть самі».

Другим на поверхню підняли Маріо Сепульведа.

Третім врятували 51-річного Хуана Ільянеса. Відзначається, що до того, як стати гірником, Ільянес служив в чилійській армії.

Нагадаємо, сьогодні в Чилі проходить вирішальна стадія операції з порятунку 33 гірників, які опинилися відрізаними від зовнішнього світу два місяці тому в результаті обвалу шахти. Їх піднімають з глибини в 622 метрів в тісному кліті.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.