Барак Обама
Обама вміє посміятися

28 жовтня. За 5 днів до проміжних виборів до Конгресу президент США Барак Обама став гостем популярного в Америці “Щоденного шоу”, яке веде відомий комік Джон Стюарт.

До Обами жоден з діючих американських президентів в ефірі сатиричної передачі не з’являвся. З посмішкою і гумором Обама захищав свої позиції і звітував про виконану роботу, а про невдоволення американців, що грозить демократам втратою контролю над Когресом, сказав: “Після моєї перемоги на президентських виборах, після передачі влади, ми почали розбиратися з тим, що відбувається з нашою економікою. І тоді мої радники та політичні союзники сказали мені: “Насолоджуйся цим часом, тому що через 2 роки люди будуть вже незадоволені!” Саме це зараз і відбувається “.

Далі Обама обгрунтував справедливість своїх політичних планів і висловив надію, що законодавці-демократи, які обрали нелегкі, але необхідні для країни рішення, будуть переобрані.

За даними передвиборних опитувань, число американців, кількість незадоволених політикою Білого дому через стан американської економіки, зростає з кожним днем. Президент проте стверджує, що обіцянки, які він давав під час президентської кампанії, просто неможливо виконати швидко.

Аналітики вважають, що погодившись брати участь у комедійному ток-шоу, Обама намагався залучити молодих виборців.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.