Винахідливий Пінто

29 жовтня. УЄФА дискваліфікував на два матчі воротаря іспанського футбольного клубу “Барселона” Хосе Мануеля Пінто.

Пінто був покараний за те, що в одному з епізодів матчу групового етапу Ліги чемпіонів з датським “Копенгагеном” (2:0) він зімітував свисток арбітра, перервавши тим самим атаку суперника. Про це пише іспанське видання Sport.

Епізод, за який покарали Пінто, стався на 26-й хвилині зустрічі, що відбулася 20 жовтня. Нападаючий “Копенгагена” Сезар Сантін виходив один на один з воротарем “Барселони”, проте, почувши свисток, вирішив, що був офсайд, і зупинився.

Французький арбітр матчу Стефан Ланнуа дав командам можливість продовжити гру і не став карати Пінто жовтою карткою.

Пінто взяв участь в грі з “Копенгагеном” через хворобу основного воротаря “Барселони” Віктора Вальдеса, який в ніч перед матчем з датчанами відчув себе погано. 23 жовтня в грі чемпіонату Іспанії з “Сарагосою” (2:0) ворота “Барселони” знову захищав Вальдес.