Volkswagen, автомобіль
У Volkswagen появився начальник електрокарів

18 жовтня. Німецький автоконцерн Volkswagen ввів нову посаду – директор з продажу електрокарів. На неї було призначено Йорга Зоммера, який до цього очолював в компанії Renault напрям електричних автомобілів. До цього він також займався продажами машин в General Motors і Daimler.

Таким чином, німецький автовиробник вирішив наслідувати приклад альянсу Renault-Nissan, який раніше поставив перед собою завдання першим випустити масовий електрокар. Результатом діяльності підрозділу, що займається просуванням електричних автомобілів, став випуск моделі Nissan Leaf, яка з’явиться у продажу на європейському ринку наприкінці 2010 – початку 2011 року. Крім того, компанії Renault і Nissan інвестували 4 млн. євро в розробку і налагодження виробництва ще восьми моделей до кінця наступного року.

Між тим, концерн Volkswagen планує почати випуск електрокарів не раніше 2013 року. До 2018 року німці мають намір продавати до 300 тисяч подібних автомобілів, проте для досягнення цієї мети їм потрібен фахівець, у якого вже є досвід реалізації електрокарів – такий, як Йорг Зоммер. Як повідомлялося раніше, Volkswagen має намір до 2018 року стати найбільшим світовим автовиробником за кількістю випущених і проданих машин.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.