вибори, ТВК
Влада Львівщини допомагатиме проводити паралельний підрахунок голосів

30 жовтня. Львівська область. Влада Львівщини сприятиме паралельному підрахунку голосів. Про це розповів голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль в ефірі 5 каналу. Зокрема він пояснив ту емоційність, яка нині присутня у політичних перегонах.

«Емоційність виборчої кампанії у Львівській області обґрунтована. У нас є 150 тисяч кандидатів у депутати різних рад та кандидатів у мери. Фактично кожен десятий мешканець Львівщини бере участь у виборчому процесі або як кандидат, або як член виборчої комісії», – зазначив Василь Горбаль.

Також голова Львівської ОДА звернув увагу на високу конкуренцію між політичними силами області, відзначає прес-служба Львівської ОДА.

«Надзвичайно висока конкуренція є серед патріотичних сил. Зрозуміло, що не усі політичні сили могли бути представлені у дільничних виборчих комісіях. Але попри це на кожній дільниці працюватиме багато спостерігачів».

Василь Горбаль повідомив, що у зв’язку із блокуванням Львівської міської ТВК представниками однієї із політичних сил, посилена охорона усіх виборчих комісій з метою дотримання правопорядку та привернута увага міжнародних спостерігачів, що є запорукою проведення чесних і прозорих виборів.

«Я особисто звертався до різних громадських організацій з метою забезпечення контролю за ходом голосування та підрахунком. З деякими політичними силами ми ведемо консультації з приводу надання технічної допомоги для проведення паралельного підрахунку голосів», – додав керівник Львівської області.

На запитання ведучої про те, чи можливе об’єднання опозиційних сил із партією влади для паралельного підрахунку голосів, Василь Горбаль повідомив: «Зараз ми одній із опозиційних сил в області надали технічну допомогу для здійснення паралельного підрахунку голосів. Але зараз перед виборами анонсування цієї співпраці невигідне цій опозиційній силі. Бо більшість сил виграють на тому, що критикують владу, а не звітують перед мешканцями за свою роботу в обласній чи інших радах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.