Тимошенко: влада докапіталізовує свої банки

27 жовтня. Житомир. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що влада використовує докапіталізацію банку “Надра” на 10 мільярдів гривень та “Родовід Банку” на 5,8 мільярдів гривень як механізм для подальшого виведення коштів за межі України.

“Я ні на хвилину не сумніваюся, що ці гроші будуть зконвертовані через золотовалютні резерви Національного банку і виведені за межі України. Я ні на хвилину не сумніваюся, що це продовжується родинний бізнес Президента нашої держави”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Житомирі, повідомляє сайт лідера БЮТ.

Лідер партії “Батьківщина” нагадала, що за часів її прем’єрства саме через ці два банки під час кризи було виведено з країни більше 18 мільярдів гривень.

“Банк “Надра” і “Родовід Банк” – це вотчина пана Фірташа. Це ті банки, через які в розпал кризи були забрані у державі безпрецедентно великі гроші. Якщо порахувати спільно – це було більше 18 мільярдів гривень, які були направлені на ці два банки. Вони впали і не платили заощаджень своїм вкладникам, але всі ті гроші були виведені за межі України”, – зазначила вона.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що збільшення статутних капіталів цих двох банків відбуватиметься за емісійні фінансові ресурси.

“Сьогодні вони оголосили, що Національний банк України на чолі з паном Арбузовим передає банку “Надра” 10 мільярдів надрукованих гривень і “Родовід Банку” – 5,8 мільярдів надрукованих гривень. Сумно, що через такі непрофесійні, неприпустимі оборудки Національного банку сьогодні кожна людина стала вдвічі біднішою, тому що вона вдвічі більше сьогодні платить за все, що купує. Треба це зупиняти”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.