сумна дівчина
Понеділок вже не найчорніший день

12 жовтня. Великобританія. Дослідники з Лондонської школи економіки (Велика Британія), завдяки результатам нещодавно проведеного опитування, визначили, що вівторок є найважчим днем тижня в емоційному плані, особливо для молодих жінок. Раніше була поширена думка, що найважчим робочим днем тижня є понеділок.

В експерименті брали участь 22 тисячі добровольців. Вони два місяці вели щоденник, щодня відзначаючи свої емоційний стан, фізичну і розумову працездатність в балах за певною системою. Найнижчі значення цих показників фіксувалися у вівторок. Причому, у дівчат негативний пік значно перевершував такі ж негативні показники чоловіків.

Вчені пояснюють це тим, що в понеділок, хоча і важко приступати до роботи, але дівчата ще повні спогадів про відпочинок у вихідні дні. У вівторок гарні враження про минулий вікенд забуваються, а на свідомість починає тиснути «нескінченно довгий робочий тиждень».

Також стало ясно, що на вівторок доводиться найвищий рівень трудового навантаження офісних працівників: вони компенсують відставання, викликане «розгойдуванням», яке собі дозволяють собі в понеділок.

Джерело Врач.тв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.