Рондін вже не кандидат

31 жовтня. Одеса. Відомого одеського бізнесмена виключили зі списку кандидатів у депутати в останню хвилину.

Таке рішення було прийнято на нічному засіданні Одеського міськвиборчкому

За кілька хвилин до закінчення встановленого законом терміну, коли можна зняти кандидата з реєстрації, Одеська міська виборча комісія ухвалила рішення про винесення попередження одеському бізнесмену, кандидату у депутати та чинному депутату міськради Володимиру Рондіну. Причиною тому стала скарга кандидата в депутати Олега Дудника. У скарзі зазначалося, що Володимир Рондін проводив зустрічі з виборцями, на яких нібито обіцяв людям матеріальні переваги в разі свого обрання.

Як повідомив голова комісії Олександр Ахмеров, людьми в одязі з ім’ям Володимира Рондіна проводилися роботи з асфальтування доріг та будівництво дитячих майданчиків, які супроводжувалися агітацією. Причому автомобілі, задіяні у ремонті доріг, числяться за підприємством, директором якого є Володимир Рондін.

Це попередження стало другим, оскільки нещодавно Володимиру Рондіну вже винесли перше попередження за те, що він нібито не повідомив Одеський міськвиборчком про проведення зустрічі з виборцями. Тоді ситуація викликала багато суперечок і нарікань, оскільки заяви громадян, що підтверджують це, датувалася днем пізніше, ніж сама скарга на кандидата.

10 членів комісії проголосували «за», а 6 – «проти». У підсумку, друга скарга автоматично призвела до зняття з реєстрації кандидата у депутати.

Тепер на бюлетенях цього округу навпроти прізвища Рондін Володимир Гарійович буде стояти штамп «вибув», а член комісії, який видаватиме бюлетень, повинен буде попереджати про це кожного виборця.

Джерело Думская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.