Сергій Собянін
Сергій Собянін

15 жовтня. Москва. Президент РФ Дмитро Медведєв запропонує Мосміськдумі наділити повноваженнями мера Москви Сергія Собяніна.

Про це віце-прем’єру, керівнику апарату уряду РФ глава держави сказав під час зустрічі в Горках у п’ятницю.

При цьому Медведєв підкреслив, що новому градоначальнику необхідно буде на посаді в першу чергу зосередитися на вирішенні соціальних задач, підвищення рівня життя мешканців столиці. Президент також нагадав Сергію Собяніну про проблему пробок і корупції та побажав, щоб економіка столиці стала більш відкритою, конкурентноспроможною та була заснована на чинному законодавстві.

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив про те, що кандидатура Сергія Собяніна була підтримана Путіним, як лідером «Єдиної Росії», так само як і інші кандидати. Проте на запитання, хто займе місце Собяніна в апараті уряду, Дмитро Пєсков відповідати не став.

“Поки що говорити про це рано”, – сказав прес-секретар.

Раніше “Єдина Росія” внесла на розгляд глави держави 4 кандидатури – крім Сергія Собяніна на крісло градоначальника претендували міністр транспорту РФ Ігор Левітін, губернатор Нижегородської області, який кілька років тому обіймав посаду віце-мера столиці, Валерій Шанцев і перший заступник мера Москви, глава соціального комплексу міста Людмила Швецова.

Сергій Собянін народився в 1958 році в Тюменській області. У 1991-1993 роках був головою Когалима, пізніше очолював Думу Ханти-Мансійського автономного округу, був членом Ради Федерації, з 2001 по 2005 рік був губернатором Тюменської області.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.