Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв

Білоруський Батька отримав вербального ляпаса, пишуть ЗМІ: російський президент у відеоблозі підкреслено спокійно відчитав Олександра Лукашенка, немов школяра.

Москва втрачає терпіння у відносинах з союзною Білоруссю і її авторитарним президентом, пише постійний автор Die Welt Манфред Квірінг. “Відправником неприємного послання став Дмитро Медведєв, – пише оглядач, – але ж Лукашенко вважав, що йому відмінно вдається обводити російського колегу навколо пальця”. Останній диктатор Європи не хотів сприймати молодого політика в Кремлі серйозно – зухвалості, які він дозволяв собі на адресу Москви останнім часом, “примушували 45-річного Медведєва гнівно червоніти”.

І ось у своєму відеоблозі російський президент підкреслено спокійно вичитує білоруського лідера, немов школяра. Медведєв визнає, що Білорусь як і раніше залишається “нашим найближчим союзником”, однак підкреслює, що вже 20 років Росія представляє Білорусії значні субсидії на придбання енергоресурсів, а в подяку білоруське керівництво останнім часом культивує “антиросійську риторику”. Москву, пише Квірінг, найбільше дратує те, що вона опинилася в ролі основного зовнішнього ворога Мінська. У різкій формі Медведєв порадив білоруському керівництву зайнятися внутрішніми проблемами.

Відносини між Москвою і Мінськом загострилися напередодні президентських виборів, запланованих на 21 грудня, говориться в статті. Вперше Москва не приховує, що нічого не має проти перемоги опозиційного кандидата”.

Олександр Лукашенко рве і метає. Він розуміє, що майбутнє його синів, яких він уже бачить своїми політичними спадкоємцями, в цьому сенсі знаходиться під загрозою.

За матеріалами: Die Welt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.