Newsweek
Newsweek хоче об'єднатися з Daily Beast

11 жовтня. Відомий американський тижневик Newsweek і інформаційний портал Daily Beast ведуть переговори про можливе об’єднання, повідомляє в понеділок газета Wall Street Journal, посилаючись на достовірні джерела.

Якщо угода відбудеться, то засновник і один з власників Daily Beast Тіна Браун займе посаду у Newsweek, стверджує друковане видання.

У серпні 91-річний мільярдер Сідні Харман, засновник фірми-виробника аудіо-обладнання Harman International Industries купив Newsweek у Washington Post Co, який тоді мав серйозні фінансові проблеми.

У минулому році виручка Newsweek, перший номер якого вийшов у 1933 році, скоротилася на $100 млн, а чистий збиток в 2010 році може досягти $20 млн. У 1961 році журнал був куплений The Washington Post. В даний час Newsweek виходить на шести мовах.

Інтернет-портал Daily Beast публікує новини і політичні коментарі. На місяць цей сайт в середньому відвідує 4,6 млн людей. Як очікується, в 2010 році Daily Beast втратить $10 млн. У той же час, керівництво порталу сподівається стати прибутковим вже через два роки.

За матеріалами Вести

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.