парламент
Про вибори до Верховної Ради України ЦВК має оголосити у листопаді

13 жовтня. Київ. Вибори до Верховної Ради мають відбутися в березні 2011 року. Про це заявила заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна в ефірі 5 каналу.

Відповідаючи на питання про проведення чергових виборів, вона зазначила, що “визначає це не стільки ЦВК, як Конституція”.

“Якщо ми відкриваємо частину 1 статті 77, в редакції 1996 року, абсолютно чітко і однозначно ця норма говорить про те, що вибори проводяться в останню неділю березня четвертого року повноважень Верховної Ради”, – розповіла чиновник.

“Це остання неділя березня 2011 року”, – уточнила Устенко-Чорна.

“Стаття 16 закону України про вибори народних депутатів чітко говорить про те, що Центральна виборча комісія оголошує початок виборчого процесу чергових виборів народних депутатів за 125 днів”, – повідомила заступник голови ЦВК.

Устенко-Чорна зазначила, що у ЦВК є обов’язок оголосити такий початок: “Тобто в листопаді”.

Вона уточнила, що комісія зобов’язана вжити заходів для належного фінансового забезпечення проведення таких виборів.

“Зрозуміло, що можуть бути внесені зміни до Конституції, але, принаймні, на сьогодні Центральна виборча комісія повинна планувати свою діяльність таким чином, щоб забезпечити належну підготовку і проведення виборів у березні 2011 року”, – вважає чиновник.

Джерело 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.