Вибори до Львівської міськради мають визнати недійсними

31 жовтня. Львів. Львівська міська ТВК не виконала рішення суду і не зняла з реєстрації фальшиві списки «Батьківщини» Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Як зазначається у повідомленні, вибори до Львівської міської ради мають бути визнані недійними, оскільки ТВК не зняла з реєстрації фальшиві списки «Батьківщини» всупереч відповідним рішенням судів.

Нагадаємо, раніше Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав міську ТВК прийняти рішення про відкликання списків кандидатів від «Батьківщини» згідно з чинним законодавством.

Учора близько 22.00 год. Апеляційний суд Львівської області залишив в силі рішення окружного суду.

Близько 23.00 год. група депутатів Львівської міської ради від «Батьківщини» вимагали у міської ТВК виконати рішення судів, зібратись на засідання та відкликати фальшиві списки, подані ЛМО «Батьківщини», яка є ліквідованою. Члени комісії пообіцяли розглянути це питання о 2 годині ночі, однак у цей час представників «Батьківщини» не допустили до приміщення ТВК.

«Таким чином, міська ТВК, не виконуючи судових рішень, вводить в оману виборців Львова, які можуть віддати свій голос за представників партійної організації, якої не існує, яка ліквідована і про це є усі роз’яснення юстиції», – сказав керівник фракції БЮТ у Львівській міській раді Юрій Гудима.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.