вибори, виборча кампанія
Виборча кампанія не викликала стурбованості у російських дипломатів

30 жовтня. Київ. Виборча кампанія в Україні не викликала стурбованості диппредставників РФ, а виборче законодавство в Україні носить демократичний характер, заявив у коментарі для “Дзеркала тижня” радник-посланник Посольства Російської Федерації в Україні Всеволод Лоскутов.

“Виборча кампанія не викликала в нас стурбованості. На мій погляд, це демократичний процес. Закони, які приймаються, також носять демократичний характер. Але вибори – це конкурентна боротьба, що притаманне демократичним виборам. Ми хотіли б побажати українським виборцям, українському народу, щоб в результаті цих виборів країна зробила потужний ривок у своєму подальшому розвитку”, – підкреслив дипломат.

Він також повідомив, що хід місцевих виборів в Україні буде контролювати і група російських спостерігачів, у тому числі і представники посольства РФ.

“На виборах буде працювати група російських спостерігачів, серед них і співробітники нашого посольства. Також приїдуть кілька депутатів. Думаю, після виборів вони висловлять свою думку, як це зазвичай і робиться”, – констатував дипломат.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.