Сергій Тігіпко
Тігіпко відкриває двері інвесторам Закарпаття

24 жовтня. Закарпатська область. Тігіпко побував на Закарпатті і поділив обов’язки між собою і місцевою владою щодо залучення інвесторів.

«Значна кількість грошей сьогодні шукає шляхи, як поступити в Україну. У розмовах із потенційними інвесторами я бачу зацікавлення саме що нашої держави. Головне – створити умови для інвестора. Не питати його, що дасиш і скільки, а сформувати усі умови для того, щоб інвестувати було зручно і комфортно», – заявив віце-прем’єр-міністр, перебуваючи в Ужгороді.

Лідер “Сильної Українї” Сергій Тігіпко пообіцяв привозити на Закарпаття потенційних інвесторів, якщо місцева влада створить для них умови – виділить конкретні території, на яких можна зводити об’єкти, підведе сюди комунікації, підготує конкретну пропозицію.

Одним з таких прикладів політик назвав зацікавлення китайських корпорацій у тому, щоб розмістити автомобілевиробництво ближче до європейського кордону.
“На Закарпатті, як і в Криму, слід насамперед дбати про екологічно чисте виробництво”, – наголосив Сергій Тігіпко.

Під час візиту він відвідав завод з виробництва автомобілів ЗАТ “Єврокар”, після чого зауважив: “Такі підприємства, як “Єврокар” можуть стати центром формування в Україні так званих “автомобільних кластерів”, що передбачають зосередження на одній території потужностей з випуску автомобілів, численних компаній – постачальників, сервісних центрів і консультантів. А такі кластери є точками прориву для регіонів і країни в цілому. Автомобільна промисловість, так само, як і будівництво, здатне витягнути за собою інші сектори економіки”.

Джерело Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.