пільги
В Україні пільгами користується 13 млн. осіб

Стратегія реформ не передбачає скасування пільг ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Про це заявив заступник міністра праці та соціальної політики України Віталій Мущинін.

«Одним з найважливіших питань сьогодні, що стоять перед нашим міністерством, це плани щодо того, що ми будемо робити з системою надання пільг, тому що в Україні близько 13 млн. чоловік користуються правом на призначення пільг », – сказав міністра заступник.

При цьому він уточнив, що мова йде про пільги на оплату комунальних послуг, пільги на проїзд у транспорті, пільги за послуги зв’язку і т.п.

Мущинін зазначив, що планом економічних реформ Президента України передбачено впорядкування цієї системи надання пільг та визначено етапи та заходи щодо її впровадження.
При цьому заступник міністра праці та соціальної політики запевнив, що «і згаданої стратегією, і планом економічних реформ передбачено, що пільги ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ліквідаторам аварії на ЧАЕС переглядатися не будуть».

«Тобто вони будуть надаватися у порядку та з того механізму, за яким вони сьогодні надаються», – сказав Мущинін.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.