Конституційний суд
Венеціанська комісія не протестує проти рішення КСУ

19 жовтня. Київ. Венеціанська комісія не ставить під сумнів рішення Конституційного суду України, яким було відновлено дію Конституції 1996 р., що розширюють повноваження Президента Україні. Про це на сьогоднішньому брифінгу в парламенті заявив голова комітету ВР з питань правосуддя, народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов.

“Рішення КСУ, яке розглядалося на останній сесії Венеціанської комісії, за оцінками головуючого на засіданні, є остаточним, таким, що відповідає закону, і Венеціанська комісія не буде піддавати його сумніву”, – заявив Сергій Ківалов.

Крім того, за його словами, в листопаді поточного року в Україну приїде експертна група Венеціанської комісії з метою вивчення ситуації та напрацювання рекомендацій у частині внесення змін до Конституції України. Більш того, за словами депутата, в грудні 2010 року, на наступній сесії Венеціанської комісії, знову буде розглядатися питання української конституційної реформи.

Як повідомлялося, 15 жовтня Венеціанська комісія не розглядала законність рішення Конституційного суду України щодо скасування політреформи 2004 року і надалі “не буде цього робити”.

Джерело УБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.