священики
Британія заборонила рекламу зі священниками, що цілуються

27 жовтня. Великобританія. Фото. У Великобританії влада заборонила показ реклами морозива, в якій двоє католицьких священиків готові поцілуватися, за висміювання католицизму. Реклама належить компанії “Antonio Federici”, ідеї якої не вперше викликають критику з боку влади.

Регулююча організація з реклами у Великобританії Advertising Standards Authority (ASA) розкритикувала компанію за знущання над переконаннями католицької церкви. На думку організації, “Antonio Federici” свідомо вдалася до провокаційного образу “двох чоловіків, що знаходяться в такій позі, немов готові пристрасно поцілуватися”.

Регулятор почав розгляд після того, як отримала 6 скарг від стурбованих непристойною рекламою громадян.

“Ми вважаємо, що використання образу двох священиків, зображених в сексуальній манері, можна розглядати як знущання над поглядами католицької церкви. Подібна реклама могла образити багатьох”, – заявив офіційний представник ASA.

ASA також залишилася незадоволена слоганом реклами “We Believe in Salivation”, який можна перекласти як: “Ми віримо в слиновиділення”.

Виступаючи на захист реклами, компанія “Antonio Federici” заявила, що не збиралася висміювати католицьку церкву.

“Наша реклама відображає серйозні проблеми, які, як ми вважаємо, торкнулися католицьку церкву”, – заявили представники компанії.

Скандальна реклама морозива вийшла всього через місяць після того, як ASA заборонила до показу ще одну рекламу “Antonio Federici”, в якій вагітна черниця, перебуваючи в церкві, їла з блаженним виглядом морозиво. Слоган був такий: “Immaculately conceived”, що в перекладі означає “Непорочне зачаття”.

монашка, вагітна

Antonio Federici священикиAntonio Federici священики

Джерело The Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.