цигарки
Цигарки бувають корисні

31 жовтня. Німецькі вчені з’ясували, що куріння шкідливе тільки в надмірних розмірах. Люди у віці 50-60 років, що викурюють до 2 пачок сигарет в день, схильні в два рази більшому ризику захворювань, ніж некурящі. При цьому курцям, що вживають тільки півпачки сигарет в день, це не загрожує.

Згідно з висновками німецьких медиків, що опублікували своє дослідження в журналі Archives of Internal Medicine, куріння дійсно збільшує ризик захворювань серцево-судинної системи та раку. При цьому куріння в невеликих обсягах перешкоджає розвитку хвороби Паркінсона.

“Проте це не свідчить, звичайно, про користь тютюну. Просто статистично при невеликих обсягах куріння – до 10 сигарет на день, людина у віці 50-60 років схильна практично до такого ж ризику захворювань, як і некурящий”, – зазначила дослідниця Рейчел Уітмер . При цьому, за її словами, дослідження показало, що надмірне куріння негативно впливає на діяльність головного мозку людини.

За словами представника Союзу німецьких неврологів (DGN) Гюнтера Дойшла, люди з високим тиском або діабет через куріння схильні до вищого ризику інсультів ніж ті, хто взагалі не палить.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.