Ватикан
Ватикан: вручення премії є абсолютно неправильним

Нагорода з фізіології і медицини вручена за роботи по створенню технології ЕКО.

Ватикан засудив рішення Нобелівського комітету вручити премію в галузі медицини британцеві Роберту Едвардсу за розробку технології екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Як передає в понеділок, 4 вересня, Agence France-Presse з посиланням на італійське агентство ANSA, відповідну заяву зробив голова Папської академії в захист життя Ігнасіо Карраско де Паула.

Де Паула, який наділений повноваженнями висловлюватися від імені Ватикану з питань медицини й етики, назвав вручення Нобелівської премії за технологію штучного запліднення “абсолютно неправильним”.

Представник католицької церкви поклав на Едвардса відповідальність за те, що у світі виник “ринок, на якому продаються мільйони яйцеклітин”, величезна кількість яких зберігається в замороженому вигляді. Де Паула підкреслив, що лише частина цих яйцеклітин в кінцевому рахунку перетворюються на дітей, а решта приречені на загибель.

Ватикан і раніше неодноразово засуджував практику штучного запліднення. Священнослужителі вважають ЕКО аморальним, оскільки при використанні цього методу гине багато ембріонів, кожен з яких, на думку церкви, не менш цікавий, ніж жива людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.