Сімпсони
Ватикан визнав Гомера Сімпсона (крайній зліва) католиком

18 жовтня. Ватикан. Головна газета Ватикану L’Osservatore Romano заявила, що Гомер Сімпсон (Homer Simpson), герой популярного американського мультсеріалу «Сімпсони» (The Simpsons), є католиком, повідомляє Daily Telegraph.

«Сім’я читає молитви перед їжею і у своєрідній манері вірить у загробне життя», – йдеться у газеті.

У статті наводиться аналіз епізоду The Father, the Son and the Holy Guest Star (Батько, син і свята запрошена зірка), що вийшов на екрани в 2005 році через кілька тижнів після смерті Папи Римського Іоанна Павла II (John Paul II). У цій серії Барта виключили з початкової школи, і він почав вчитися в католицькій школі, де познайомився з проповідником, якого озвучував актор Лаям Нісон (Liam Neeson). Як наслідок Барт прийняв католицизм, потім так само вчинив і голова сімейства. У серії присутні обговорення релігії, гомосексуалізму та дослідження стовбурових клітин.

«Небагато людей знають про це, а він намагається приховати цей факт. Однак це правда. Гомер Сімпсон – католик», – стверджується в газеті.

Це вже не перший раз, коли Ватикан вихваляє серіал. У грудні минулого року L’Osservatore Romano написала, що важливою темою серіалу є відносини між Богом і людиною, а також там часто згадується релігійне і духовне сум’яття наших часів.

У 2009 році департамент охорони здоров’я (Department of Health) Великобританії збиралася використовувати «Сімпсонів» у кампанії по боротьбі з ожирінням. Хоча у багатьох здатність персонажів, що мають пристрасть до пива і пончиків, надихнути оточуючих на схуднення викликає деякі сумніви.

Нагадаємо, що «Сімпсони», найдовший в історії американського телебачення анімаційний серіал, випущений для компанії 20th Century Fox, вперше вийшов на екран 17 грудня 1989 року. У мультфільмі порушено багато аспектів культурного та соціального життя Америки, але насамперед це геніальна пародія на традиційний уклад життя «середнього американця».

За оцінками експертів журналу «Тайм», серіал навіть удостоївся титулу кращого телевізійного шоу XX століття. Творець серіалу Метт Гренінг (Matt Groening) за опитуванням зайняв четверте місце в рейтингу геніїв. А один з героїв серіалу – садівник Віллі навіть потрапив до списку видатних мешканців міста Глазго, Шотландія.

Джерело Вокруг Света

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.