мавпа, макака
Макака тероризувала Японців з серпня

11 жовтня. Житель японського міста Місіма зумів зловити мавпу, яка, як передбачається, з 22 серпня напала на 118 чоловік у місті і сусідніх населених пунктах, повідомляється в понеділок на сайті японського телеканалу “Фудзі”.

У неділю після півночі макака проникла в будинок 33-річного Юкі Комеями. Виявивши тварину, він зміг заштовхати її в кімнату і замкнути там. Через 50 хвилин в будинок Комеями прибули співробітники поліції, які зловили мавпу за допомогою сітки.

Очікується, що Комеяма отримає премію приблизно в $2,5 тисячі, запропоновану владою тому, хто зловить мавпу, яка тероризувала жителів префектури Сідзуока – в основному міст Місіма і Сусоно. Проте поки остаточно не підтверджено, що мова йде саме про ту мавпу.

Як повідомляє газета “Асахі”, у неділю мавпа зробила свої останні три напади, покусавши трьох осіб, в тому числі п’ятирічну дівчинку.

У боротьбі з агресивною мавпою брали участь мисливці, поліцейські і пожежники, проте їй постійно вдавалося тікати від переслідувачів і уникати усі пастки. Був створений “Штаб з протидії загрозі з боку диких мавп”.

В основному нападам піддавалися літні люди, жінки і діти. У ряді шкіл дітям було рекомендовано не ходити до навчального закладу поодинці. Мавпа нападала не лише на вулиці, але і забиралася в будинку.

Обидва міста – Місіма і Сусоно – знаходяться поблизу гір. У гірських селах Японії мавпи часто здійснюють набіги на сільськогосподарські угіддя. Трапляються і напади на людей. Як правило, до оселі людини мавп приводять пошуки їжі. Однак випадки масових нападів на людей вкрай рідкісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.