Buick Lacrosse
Buick Lacrosse

Українська корпорація «УкрАвто» розглядає можливість запуску конвеєрного складання седана Buick Lacrosse.

Пропозицію про початок виробництва цієї моделі компанія отримала від китайських партнерів з SAIC, на потужностях якої в Китаї і випускається Buick Lacrosse.

У разі прийняття позитивного рішення виробляти Lacrosse будуть в Іллічівську (Одеська область), де розташований завод «УкрАвто». Варто зазначити, що попередню домовленість між китайською та українською сторонами вже існує і угода буде підписана в найближчі дні.

Втім, процес стримується зволіканнями з отриманням дозволу від General Motors, оскільки американський автоконцерн побоюється виникнення внутрішньої конкуренції з автомобілями Chevrolet.

За даними джерел в «УкрАвто», призначений для складання в Україну автомобіль буде комплектуватися мотором об’ємом 2,4 літра і продаватиметься за ціною приблизно в $40 тисяч.

За даними видання А95, автомобілі виробництва Cadillac, Chrysler, Dodge і Jeep не ввозяться в Україну з початку 2009 року. Тим не менш, інтерес з боку SAIC може бути пов’язаний ще і з тим, щоб підготувати майданчик для випуску більш перспективних моделей.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.