Тунгіоз хвороба важка, але виліковна

23 жовтня. Уганда. Важке, але виліковне захворювання тунгіоз, що викликається паразитами, охопило 12 районів Уганди і забрало життя вже понад 20 осіб.

“Влада країни вживає усіх можливих заходів для того, щоб зупинити епідемію, і ми впевнені, що найближчим часом нам вдасться стримати поширення тунгіоза, яким за останні місяці заразилися близько 20 тис. чоловік”, – повідомив сьогодні державний міністр з первинного охорони здоров’я Джеймс Какузо .

Це захворювання викликається невеликими, схожими на бліх комахами, проникаючими під шкіру і починаючими висмоктувати кров, рости і розмножуватися. Це, у свою чергу, призводить до того, що уражені частини тіла – ступні, стегна, руки, губи і навіть повіки – запалюються.

Багато людей, що схильні до тунгіозу, не можуть працювати і навіть ходити. Особливо небезпечним захворювання є для маленьких дітей. Для його запобігання досить дотримуватися простих заходів гігієни, а вже хворим уряд Уганди рекомендує розтирати уражені частини тіла бензином або парафіном, що викликає загибель комах.

Для боротьби з інфекцією, що поступово підбирається до Кампалі, влада виділила 1 млн доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.