citibank
Citibank вводить кнопчасті кредитки

24 жовтня. США. Американський Сitibank в листопаді починає тестування кредитної карти з кнопками і лампочкою. Нові кредитки будуть об’єднувати звичайні і бонусні рахунки. За допомогою кнопок клієнти зможуть вибирати, з якого саме рахунку списувати кошти за ту або іншу покупку.

Якщо тести виявляться успішними, то в широкий ужиток картки потраплять або в середині, або в кінці наступного року. Однак, як пише New York Times, частина співробітників “Сітібанку” вже користується такими картами. На програму було витрачено сотні тисяч доларів. Газета відзначає, що нові картки приймаються усіма банкоматами.

Кредитки мають дві кнопки, з їх допомогою власник картки може сам вибирати, з якого рахунку списувати гроші при покупці – з поточного або з бонусного. Справа в тому, що зараз у “Сітібанку”, втім, як і в багатьох інших кредитних організацій, є картки, за кожну покупку якими клієнтові повертається частина коштів – приміром, по одному центу з кожного витраченого долара. Ці гроші якраз і йдуть на бонусний рахунок.

Фахівці поки не готові оцінити необхідність подібної послуги, а також наскільки це буде зручно. Передбачається, що змінний ідентифікатор буде в самій карті. Тобто, натиснув на одну кнопку, і це стала карта “Віза”, натиснув на іншу – це карта “Майстер-кард”, натиснув на третю – це карта бонусного рахунку.

Що стосується зовнішнього вигляду нової картки, то він мало чим відрізняється від звичайного. Стандартний розмір і тільки лише два невеликих гуртка, торкаючись до яких можна вибрати потрібний рахунок. І практично непомітна лампа, яка загоряється при натисканні кнопок.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.