Арсеній Яценюк
Партія регіонів вже знає результати виборів

23 жовтня. Вінниця. Через фальсифікації може статися так, що за Партію регіонів в деяких населених пунктах України проголосують більше 100% виборців. Про це заявив лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк під час відвідин Вінниці, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, подібні фальсифікації дає можливість робити стаття 31 “Закону про вибори”, яка дозволяє уточнювати списки виборців за заявою самого виборця. Підставою для цього може бути зміна місця перебування особи.

Тобто, за словами політика, якщо у Партії регіонів дуже низька підтримка в якомусь місті, просто потрібно відправити туди нібито у відрядження певну кількість людей з іншого регіону.

“Партії регіонів просто треба, наприклад, половину Донецької області переселити до Вінницької області”, – зазначив Яценюк.

“Саме це вони зараз вже почали робити. Новий закон про місцеві вибори дозволяє “виписати” всю Макіївку і прописати, наприклад, тут. І зараз регіонали рухаються по цьому шляху: відбувається фактично “масове переселення “до Київської області. Така ж інформація у нас є по Дніпропетровській та Сумській областях”, – підкреслив лідер “Фронту змін”.

Comments

  1. Яценюк полностью прав. Это будут самые гнилые выборы в истории Украины. Надо каждому научиться защищать свой выбор и голос. У власти твари, а с тварями будет очень трудно бороться, но можно и только всем вместе жестко и без страха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.