Одеса
В Одесі готують карусель з бомжів?

31 жовтня. Одеса. В Одесі на стадіоні СКА зібрали близько тисячі осіб без певного місця проживання, яких готуються доставити для голосування на найближчій виборчій дільниці.

Як повідомила координатор проекту спостереження за виборами в Одеській області мережі “Опора” Віра Грузова, людей зібрали співробітники обласного Центру соціального захисту громадян.

За відомостями “Опори”, цих людей “терміново прописали за адресою вулиця Троїцька, 54 (обласний Центр соціального захисту) й видали відповідні посвідчення та зареєстрували для участі в голосуванні за кандидатів у депутати і мери Одеси”.

“Ця ситуація дає підстави вважати, що задіяно адмінресурс однієї з партій з метою організації так званої “каруселі” – винесення бюлетенів за межі дільниць для голосування за “потрібного” кандидата до місцевих рад”, – зазначила Грузова.

Вона заявила, що одну зі спроб організації “каруселі” вже попереджено активістами “Опори” на виборчій дільниці №24, де було затримано одного з виборців, який виніс із дільниці п`ять бюлетенів. Його затримали й примусили проголосувати, сказала Грузова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.