Фронт змін
Фронт змін звинувачує владу

31 жовтня. Львівська область. У Львові та області помітна неорганізованість виборчого процесу дільничними виборчими комісіями, що є наслідком непрофесійності дій влади. Так, станом на 13:00 «Фронт Змін» зафіксував численні порушення у Львові та області. Найбільше стосуються невчасного повідомлення ТВК дільничних виборчих комісій про вибуття списку ВО «Батьківщина» до Львівської обласної ради.

Щодо інших, то у м. Новий Розділ кандидат у депутати Новороздільської міської ради від «Фронту Змін» Л.Чопак не включено до бюлетеня. З відповідною скаргою партія «Фронт Змін» уже звернулася у ТВК.

На дільниці № 11122 у Львівському геріатричному пансіонаті на вул. Медової Печери Львівська міська виборча комісія не видала бюлетенів для голосування за кандидатів в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №16 до Львівської міської ради.
В ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького на дільниці №11087 зіпсовано бюлетені для голосування по багатомандатному виборчому окрузі до Львівської міської ради шляхом проставлення штампа “вибув” навпроти «Батьківщини», замість проставлення такого штампу у бюлетені для голосування у багатомандатному виборчому окрузі до Львівської обласної ради.

У с. Зашків Жовківського району у пачках виборчих бюлетенів з виборів депутатів Львівської обласної ради (мажоритарні округи) виявлені бюлетені інших округів. У м. Жовква виявлено виборчі бюлетені з виборів депутатів до Жовківської райради по Рава-Руському мажоритарному виборчому окрузі.

Щодо усіх виявлених порушень виборчого законодавства, яких зафіксовано уже понад 30, складено акти та вжито інші необхідні заходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.