арешт
В Криму затримали генерального директора інформагентства і журналістку

27 жовтня. Крим. В аеропорту Сімферополя затримали генерального директора російського інформаційного агентства “Новий Регіон” Олександра Щетініна. Про це він сам повідомив по телефону.

Як зазначає “Новий регіон”, в даний час гендиректор ІА знаходиться у відділенні міліції в сімферопольському аеропорту поруч із затриманою журналісткою Олександрою Костянтинівській, яка їхала в кримську столицю для презентації фільм з Москви, і яку підозрюють “у розповсюдженні дитячої порнографії”.

Олександр Щетинін повідомив, що йому не пред’явлено ніяких звинувачень, проте його утримують “з метою проведення слідчих дій”.

У той же час в прес-службі кримської міліції, ситуація виглядала наступним чином. 26 жовтня в 21:00 в чергову частину Київського райвідділу міліції Сімферополя надійшов телефонний дзвінок. Оперативний черговий був проінформований про те, що вранці наступного дня, тобто, 27 жовтня, першим рейсом, літаком з Києва прибуде якась громадянка, що везе в багажі партію дисків сумнівного змісту (порнографічного характеру), призначених для реалізації в Криму.

“Дана інформація була зареєстрована в журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини і події”, – розповіли кореспонденту в прес-службі кримської міліції.

“У ході перевірки отриманої інформації зазначена громадянка була зустрінута співробітниками міліції і запрошена до приміщення лінійного відділу міліції в аеропорту “Сімферополь” для бесіди і отримання пояснень з приводу інформації, що надійшла. У ході бесіди з’ясувалося, що при собі у громадянки є редакційне посвідчення кореспондента інформагентства” Новий регіон “. Від дачі пояснень жінка відмовилася”, – підкреслили в міліції.

При огляді її багажу, відзначили в прес-службі, були вилучені два диски, які в даний час направлені на експертизу. Після бесіди і дотримання ряду формальностей, громадянка взяла свої речі і безперешкодно залишила приміщення відділу міліції.

“У цей час тут же прибув в аеропорт “Сімферополь” самостійно, генеральний директор інформагентства “Новий регіон”, який активно втручався у розмову вищевказаної громадянки зі співробітниками міліції. Своїми діями громадянин перешкоджав здійсненню необхідних формальностей і в значній мірі продовжив перебування вищевказаної громадянки в приміщенні відділу міліції “, – підсумували в прес-службі.

Як зазначили в міліції, Олександр Щетинін покинув відділення міліції разом з журналісткою.

Джерело ЛігаБізнесІнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.