Сієста, сон
В Іспанції проходить чемпіонат зі швидкого засинання

16 жовтня. Мадрид. В одному з торгових центрів Мадрида стартував перший в історії Іспанії чемпіонат з сієсти – традиційного післяобіднього відпочинку. Учасники турніру змагаються в майстерності швидко і міцно засинати.

На те, щоб продемонструвати своє вміння відпочивати, їм дається 20 хвилин. Організатор змагання – “Асоціація друзів сієсту”.

Сієста є нашим національним видом спорту, але у нас ніколи не було ні турніру, ані чемпіонату з неї, – говорить глава національної асоціації “Друзів сієсти“. – Тому ми вирішили організувати таке змагання, щоб визначити кращого соню сієсту”.

За командою судді всі учасники повинні почати засинати. Важливо, щоб сон був справжнім. Чи занурився учасник в сон, перевіряє лікар, що фіксує зниження ритму биття серця.

“30-40 хвилин післяобіднього сну допомагає нам знову підзарядитися енергією, це звільняє нас від стресу і допомагає нашому організму працювати набагато краще”, – говорить лікар.

Головний приз – 1 тисяча євро і почесний титул чемпіона Іспанії з сієсти, отримає той учасник, який зможе набрати найбільшу кількість очок. Їх суддя нараховує за гучне хропіння і найбільш незвичайну позу, в якій сплять учасники турніру.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.