нога, школярка, секс
Не можна займатися сексом, якщо хочеш вчитися у школі

Для того, щоб потрапити до державної школи, дівчатам-підліткам з Індонезії, можливо, доведеться доводити, що вони є незайманими.

Один із законодавців країни абсолютно впевнений, що дівчатам, які спокусилися на принади любові, в школі робити нічого. Для того щоб примусити дівчат відмовитися від статевого життя до шлюбу, законодавці з Індонезії вирішили застосувати метод залякування. Вони пропонують ввести закон, згідно з яким дівчата, що не довели, що є незайманими, не будуть допускатися до навчання в старших класах державних шкіл.

Швидше за все, проект так і не стане законом, адже він не є вирішенням проблеми. Крім цього, обов’язкове медичне обстеження – це порушення прав людини і дискримінація. Також, слід враховувати, що не всі дівчата починають вести статеве життя з власної волі.

«Нам необхідно приділяти більше уваги сексуальному освіти у школі», – вважають критики пропозиції.

Індонезія – це країна, в якій проживає більше 210 мільйонів мусульман. В основному вони практикують віру, не виключає терпимості, проте представники консервативних течій чинять опір модернізації і є затятими поборниками моралі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.