діаманти
В Індії почалося свято діамантів

18 жовтня. Індія. Бхаратська алмазна біржа (Bharat Diamond Bourse, BDB), найбільший торгівельний майданчик в світі, який влада Індії створювали майже два десятиліття, успішно почала роботу в неділю.

Індія, що займає на даний момент перше місце у світі за обсягами ограновування і полірування алмазів, таким чином намагається випередити традиційне лідерство Бельгії та Ізраїлю у сфері торгівлі алмазами та діамантами. За даними Financial Times, в Індії гранують і полірують понад 90% світових алмазів.

Біржовий комплекс в Бхараті вартістю $250 млн складається з 8 башт по 9 поверхів кожна і займає сотні тисяч квадратних метрів. На території комплексу поряд з трейдерами і представниками алмазних компаній будуть працювати банки, митниця та інші служби.

За словами президентам BDB Анупам Мехти, у минулому фінансовому році, що завершився 31 березня, Індія експортувала діамантів на $18 млрд, і відкриття алмазної біржі дозволить збільшити обсяги поставок на міжнародні ринки. Продажі алмазів і діамантів за кордон складають 16% сукупного експорту товарів з Індії.

Джерело Денгі.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.