Цвинтар-хмарочос
Цвинтар-хмарочос допоможе вирішити б проблеми нерухомості у Мумбаї

У найбільш густонаселеному індійському місті Мумбаї може з’явитися хмарочос для проведення похоронних церемоній і тимчасового зберігання останків померлих.

Незвичайний проект під назвою мокша вежі, або «Башта Мокші» (мокша – поняття в індійській філософії, що позначає звільнення душі) був запропонований молодими американськими архітекторами з Інституту технології Іллінойсу.

Вежа поділена на чотири зони, кожна з яких призначена для окремої релігії – індуїзму, ісламу, зороастризму і християнству.

Християнська й ісламська частини будуть складатися із залів для проведення похоронних церемоній, в індуїстьскій частині розміститься традиційний для похоронного обряду цієї релігії крематорій.

А зороастрійська зона
розташується на верхніх поверхах хмарочоса і буде мати доступ до прямих сонячних променів – це також пов’язано зі специфікою поховання.

Крім того, планується обладнати будівлю фотоелектричними батареями і спеціальними панелями, що поглинають вуглекислий газ.

В умовах перенаселеності і дорожнечі земельних ділянок в Мумбаї виділення землі під нові поховання може негативно позначитися на місцевому ринку нерухомості. З іншого боку, реалізація подібних проектів допомогла б у вирішенні даної проблеми.

Джерело ua.all-biz.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.