уєфа
УЄФА не спить

Сьогодні, 4 жовтня, виконавчий комітет УЄФА під головуванням президента європейського футбольного союзу Мішеля Платіні проведе чергове засідання в Мінську, головним питанням якого буде складання розкладу матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це інформує офіційний сайт УЄФА.

Засідання розпочнеться о 9:00 за київським часом і завершиться приблизно в 17:00. Після засідання відбудеться прес-конференція.

Крім складання розкладу, на порядку денного також виносяться й інші теми. Зокрема, вибір країн, які проведуть фінальні стадії наступних турнірів: чемпіонат Європи серед юнаків до 17 років у 2012 і 2013 роках, чемпіонат Європи серед жінок в 2013 році, а також чемпіонат Європи серед дівчат до 19 років у 2012 і 2013 роках.

Також учасники засідання розглядатимуть заявки претендентів на приєднання до Тренерської конвенції УЄФА, метою якої, зокрема, є підвищення стандартів якості в галузі тренерської освіти, захист тренерської діяльності та можливість вільного переміщення фахівців європейськими країнами згідно із законодавством ЄС.

Також на порядку денному буде розгляд кандидатів на отримання відповідних зірок Хартії масового футболу УЄФА, котра була заснована у 2004 році та має на меті розвиток цього сектора в усіх національних асоціаціях. УЄФА заохочує та надає федераціям підтримку у розвитку власних програм.

Як повідомлялося раніше, матч-відкриття Євро-2012 відбудеться у Варшаві, а фінальний поєдинок пройде на НСК “Олімпійський” у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.