тюрма
Обрізання хоче зробити більш ніж 60 тисяч в'язнів

31 жовтня. ПАР. Ув’язнені в ПАР зажадали від міністерства охорони здоров’я країни забезпечити обрізання всіх бажаючих. Таким чином вони сподіваються вберегтися від епідемії ВІЛ. Зараз кожен другий в’язень  ПАР є ВІЛ-інфікованим або хворіє на СНІД.

За словами міністра охорони здоров’я провінції Наталя Сібонджісені Дхломо, у медиків не вистачає ресурсів, щоб провести обрізання всім бажаючим. Водночас  з квітня цього року у в’язницях ПАР вже були обрізані більше 10 тисяч чоловік, проте число тих, хто хоче зробити цю операцію перевищує 60 тисяч.

У ПАР з майже 49 мільйонів чоловік населення приблизно 5,7 мільйона є ВІЛ-інфікованими, а щорічно від СНІДу помирає від 350 до 450 тисяч чоловік. У південноафриканських в’язницях, в яких сидить близько 200 тисяч чоловік кожен другий є ВІЛ-інфікованим.

Нагадаємо, після краху режиму апартеїду в ПАР на початку 90-х років ця країна стала однією з найбільш криміналізованих на Африканському континенті. Поліція і правоохоронні органи не справляються із валом злочинів.

Справа дійшла до того, що під час проведення чемпіонату світу з футболу в ПАР влітку 2010 року при кожному стадіоні були створені власні в’язниці.

Джерело АП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.