УНП
УНП не має грошей на вибори

Термін реєстрації партійного фонду сплинув вчора, а до того часу УНП відмовляли у відкритті рахунку.

За словами партійців -у виборчкомі навмисно затягували процес видачі відповідної постанови. Вони, назвали цю ситуацію свавіллям з боку посадових осіб та влади. І збираються направити позов до генеральної прокуратури та звернутися до міжнародних інституцій.

«Ми будемо вимагати притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб з обласної виборчої комісії, які видали не офіційний документ, який не може слугувати по суті тим, аби я мав можливість відкрити рахунок на час виборчої кампанії. Я вважаю, що має бути дана оцінка і діям тих нотаріусів, які з тих чи інших причин або хворіли, або всіляко ухилялися від виконання своїх прямих обов’язків», – голова обласного осередку Української народної партії Василь Третецький.

Він наголосив, що найближчим часом партійці проведуть збори. Не виключає Василь Третецький й того, що буде прийняте рішення зняти партію з передвиборчих перегонів. Адже за законом кандидати, які витрачають на агітацію власні кошти – отримують попередження, а потім – знімаються з перегонів.

Джерело Харківські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.