Олександр Володарський
Олександр Володарський почув слова свого тату на одному з перших допитів

Блогер Олександр Володарський, якого Печерський суд Києва у вересні засудив до року умовно за імітацію статевого акту біля стін ВР, за допомогою машинки для татуювань попросив вибити у себе на спині кривавий напис “Тут тобі не Європа”.

Саме такі слова, як стверджує Олександр, він почув на одному зі своїх перших допитів від слідчого Сергія Шайхета у відповідь на прохання надати йому можливість зателефонувати і зв’язатися з адвокатом.

“Фраза ідеально ілюструє не тільки принцип роботи українських правоохоронних органів, її можна спроектувати на всі сфери нашого життя, починаючи від прав людини і закінчуючи сортуванням сміття”, – пояснює блогер ідею своєї акції.

У даному випадку Європі в масовій створенні протиставляється зовсім не Азія, а якась не-Європа – простір порожнечі, абсолютного правового і морального нігілізму, говорить Володарський, який цього разу влаштував свій перфоманс у Центрі візуальної культури Києво-Могилянської академії.

“Ми хотіли наочно показати, як саме закон взаємодіє з людиною і як він вбивається в тіло людини”, – додає він.

Нагадаємо, 2 листопада 2009 року група київських радикальних художників на чолі з Володарським провели біля будівлі Верховної Ради акцію протесту проти ухвалення Закону про суспільну мораль та діяльність профільної Національної експертної комісії.

На знак незгоди з діями чиновників, що захищають мораль українців, оголені протестуючі імітували біля стін парламенту статевий акт і демонстрували фото порнографічного змісту. Володарський був заарештований, провів півтора місяці в СІЗО і був випущений на волю під особисте поручительство. 9 вересня Печерський суд Києва засудив його до року позбавлення волі умовно, хоча спочатку прокурор пропонував дати блогеру три роки в’язниці.

Джерело Новинар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.