Анатолій Гриценко
Гриценко: Янукович не довіряє більшості

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко переконаний, що законопроектом «Про Кабмін» пропонують змінити всю систему влади в країні.

Про це інформує прес-служба нардепа.

«Будь-які розмові про те, що Україна рухається в сторону європейського законодавства, які зараз ведуть міністр закордонних справ Костянтин Грищенко й інші урядовці в Брюсселі, після схвалення проекту Закону «Про Кабінет Міністрів України» №7208  можна буде припинити», – заявив він з трибуни парламенту .

Народний депутат переконаний, даним законопроектом «Про Кабмін» пропонують змінити всю систему влади в країні.

«В ньому записано зо два десятки новацій, не пов’язаних з рішенням Конституційного Суду щодо скасування політреформи 2004 року, які без виключення спрямовані на обмеження повноважень ВР, уряду як колегіального органу, на втрату контролю над силовими структурами, розподілом бюджету, а також на надання президентові тих кадрових повноважень, про які Кучма і не мріяв, включно до призначення заступників голови Податкової адміністрації, – розповів Гриценко. – Невже так важко довірити податкові потоки уряду, який можна замінити будь-якої секунди? Зараз Янукович такі повноваження має», – зазначив він.

«Чому Янукович вам не довіряє, я не знаю. Але пропонованим проектом Закону №7208  ви позбавляєтеся впливу на нього», – наголосив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони і додав: «Це системне питання. Не можна без обговорення і внесення поправок змінювати систему влади в країні. Такий закон довго діяти не буде, адже ситуація в країні зміниться і доведеться показати, що добра справа злодійкувато не робиться. Ще не пізно схаменутися», – закликав Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.