FEMEN
FEMEN готують подарунок Путіну

26 жовтня. Київ. Жіночий рух FEMEN готує топлес протест «Україна – не Аліна» проти чергового візиту до України прем’єра Росії Володимира Путіна, що відбудеться завтра 27 жовтня.

“Жіночий рух FEMEN послідовно виступає проти нахабного російського вторгнення в політичне, економічне, культурне, національний простір України. Кожен візит «старшого брата» залишає в Україні шлейф посилення тиску української влади на свободу слова і свободу протесту. Подібні зустрічі більше нагадують кремлівський тренінг з нагинання народу, ніж візити дружби і взаємодії”, – йдеться у повідомленні організації.

Акція відбудеться об 11.00 на бульварі Шевченка.

Comments

  1. То, что изображено на фото – не акция протеста , а откровенная порнография . Стыдно за девчонок , что их так используют . Или они сами по себе до такой степени ненормальные и не понимают ,что позорят и себя и страну ?

  2. Лишний раз доказать, что мы дебилы! Никакого представления о порядочности и нравственности. Кто же додумался до такого? Всему же есть предел! Ведь это та ситуация, когда пора и власть употребить. У этих дурочек мозгов нет, но кто-то же ими манипулирует!

  3. Я догадывалась,что в Украине есть маленькая часть дебилов!!! Чем же вам Россия мешаети что вы имеете против России?Хотя это не важно,я украинка,но мне обидно за государство!!!

  4. Девченки молодцы! ПроФФесор думает, что под чутким руководством нагнет всю странну…донецких не хватит! Каждый ответит по заслугам…

  5. Дівчата молодці, Вони показують як бандюковичі нагинають, гвалтують Україну та Українців.
    “Сумми” говорять, що це порнографія, а те що з Конституцією зробили бандюковичі, що хочуть податковий кодекс зробити, який безробітними залишить мільйони Українських людей, що студентів та школярів хочуть заставити платити за все то це що не порнографія, гвалтування???? То чому Ви мовчите коли з країни порнографію роблять, а коли побачили фотографію не пристойну, зразу називаєте це порнографією. Порнографії в інтернеті можна найти дуже багато і без цієї фотки. А от якщо ми дамо зґвалтувати, нашу країну бандюковичам то тоді це дійсно буде порнографія в якій нам з Вами жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.