Азаров, Путін
Азаров надомовлявся з Путіном

27 жовтня. Київ. Російська Об’єднана авіабудівна корпорація (ОАК) і український державний авіабудівний концерн “Антонов” підписали угоду про створення спільного підприємства.

Крім того, підписано тристоронню угоду між ОАК, “Антоновим” та Зовнішекономбанком. За словами глави ЗЕБа Володимира Дмитрієва, цей документ передбачає фінансування ряду спільних проектів ОАК і “Антонова”. Плановану суму фінансування він не уточнив, зазначивши, що всі цифри будуть відомі після розробки проектів.

Документи підписані в присутності прем’єр-міністрів Росії та України Володимира Путіна і Миколи Азарова за підсумками засідання комітету з економічного співробітництва між двома країнами.

Прем’єр-міністри України і Росії раніше доручили профільним міністерствам налагодити повномасштабну кооперацію між ОАК і “Антоновим”. Передбачається, що створюване на першому етапі співробітництва СП буде готувати пропозиції щодо інтеграції ОАК і “Антонова” і займатися маркетингом і післяпродажним обслуговуванням літаків Ан.

Крім того, Росія і Україна підписали меморандум про співробітництво в галузі суднобудування. Заступник голови Мінпромторгу РФ Денис Мантуров пояснив, що документ є рамковим і закріплює зацікавленість обох сторін у подальшому розвитку співпраці в цій області.

Мінтранс РФ і міністерство транспорту та зв’язку України уклали угоду про співробітництво в морському та авіаційному пошуку і рятування на Чорному та Азовському морях.

Міністерства регіонального розвитку двох країн підписали угоду про міжрегіональне і прикордонне співробітництво.

За підсумками засідання комітету з економічного співробітництва сторони також підписали протокол засідання.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.